Kontakt

Kontakta oss för information eller allmänna förfrågningar:

Telefon
0451 -38 38 80

Fax
0451 - 144 70

E-post

info@goingebygg.se

Besöksadress
Kristianstadsv. 26
Hässleholm

Postadress
Box 83 
281 21 Hässleholm 
0451 -38 38 80

 

Söker du bostad?

Gör då din intresseanmälan här direkt på vår sida:

Intresseanmälan bostäder

Medarbetare

 

Roger Svensson

VD
roger.svensson@goingebygg.se

Bo Svensson

Fastigheter/projekt
bo.svensson@goingebygg.se

Jonas Ekman

Entreprenad/Byggservice
0451-38 38 84 / 0733-90 80 81
jonas.ekman@goingebygg.se

Per Nilsson

Produktionsansvarig
per.nilsson@goingebygg.se

Stefan Andersson

Entreprenad/kalkyl
0451-38 38 83 / 0733-44 33 99
stefan.andersson@goingebygg.se

Christina Isinger

Administration
christina.isinger@goingebygg.se

Bodil Svensson

Lägenheter
bodil.svensson@goingebygg.se
> Intresseanmälan bostäder